Kvėpavimas – vienas pagrindinių gyvybę palaikančių procesų, darantis didelę įtaką mūsų fizinei, protinei ir emocinei savijautai. Kasdien gyvename nesusimąstydami apie plaučius užpildantį orą, tačiau šiuolaikiniame gyvenime atsirado daugybė veiksnių, kurie gali riboti arba stabdyti į plaučius patenkantį ar iš jų išeinantį oro srautą. Kvėpavimo sistema – biologinė organų sistema, kurią sudaro dujų apykaitą organizme palaikantys organai. Šiam procesui įtaką taip pat daro ir kiekvieno organizmo individuali
anatomija, fiziologija, gyvenamoji aplinka bei evoliucinė istorija. Apie tai kalbama Video seminare ,, Kvėpavimo neurofiziologija ir įtaka judamajam atramos aparatui”.
Video seminaro ,,Kvėpavimo neurofiziologija ir įtaka judamajam atramos aparatui” metu kalbama apie kvėpavimo svarbą šiuolaikinio žmogaus sveikatai, apie sąsajas su vidaus organais bei įtaką judamajam aparatui, psichoemocinei būsenai. Testų pagalba vertinama kvėpavimo stereotipo sutrikimai bei mokysitės takyti koreguojančius pratimus stuburo ir vidaus organų sveikatai stiprinti. Mokysitės atlikti netiesioginius funkcinius tyrimus kvėpavimo pratimų efektyvumui vertinti ir savo bei kliento būklės dinamikai sekti.
Programa ,, Video seminaras .Kvėpavimo neurofiziologija ir įtaka judamajam atramos apartui” registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams ir masažuotojams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.
Video seminaras. Kvėpavimo neurofiziologija ir įtaka judamajam atramos apartui” skirtas kinezitearpeutams, masažuotojams, fzinio aktyvumo specialistams.
Video seminaro trukmė – 8 akd. val.
Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius su galimybe pratęsti.
Seminaro programa:
1. Kvėpavimo biomechanika ir jos įtaka stuburo bei nervinių šaknelių funkcijai, vidaus organų sveikatai ir judamajam-atramos aparatui;
2. Kvėpavimo biochemija ir jos įtaka ląstelių medžiagų apykaitai;
3. Kvėpavimo reguliacija į nervų sistemos tonusą ir psichoemocinę pusiausvyrą;
4. Įvairių kvėpavimo pratimų atlikimas stuburo ir vidaus organų sveikatai stiprinti, medžiagų apykaitai koreguoti, mentalinei ir emocinei būklei balansuoti;
5. Netiesioginių funkcinių tyrimų atlikimas kvėpavimo pratimų efektyvumui vertinti ir savo bei kliento būklės dinamikai sekti.
Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate: